Zabezpieczenie szyb

Słyszałeś kiedyś o efekcie szyby kwarcowej? To bardzo popularny sposób na to, aby wreszcie pozbyć się problemu trudnych do usunięcia owadów z powierzchni szyby czołowej pojazdu. Na pewno znasz ten ból: wracasz z trasy, udajesz się na myjnię, ale za nic nie możesz pozbyć się śladów po muchach i komarach. Zapomnij o tym i skorzystaj z usługi zabezpieczenia szyb samochodowych powłoką kwarcową.

Na czym to polega?

W warszawskim studiu car detailingu Diamond Wash oferujemy zabezpieczenie szyb metodą Glass Shield. Aplikujemy na szyby specjalną powłokę, która po utwardzeniu jest całkowicie niewidoczna, nie zmienia właściwości optycznych szyb, nie ogranicza widzenia. Jedynym efektem jest nadanie szybom dodatkowego połysku, co wygląda bardzo efektownie.

Zabezpieczone szyby samochodowe, szczególnie czołowa, umożliwiają jazdę w warunkach niewielkiego deszczu bez konieczności używania wycieraczek. Gdy już je włączysz, nie usłyszysz charakterystycznego, irytującego pisku, ponieważ powłoka Glass Shield zapewnia znacznie lepszy poślizg gumy. Pióra wycieraczek wystarczą więc na dłużej.

Szyby pokryte powłoką Glass Shield są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Usunięcie śladów po owadach staje się banalnie proste – wystarczy użyć zwykłej myjki ciśnieniowej. To koniec problemu, z którym borykają się wszyscy kierowcy pokonujący dłuższe trasy.

Ile kosztuje zabezpieczenie szyb samochodowych?

Dowiesz się tego zaglądając do naszego cennika. Pamiętaj – to bardzo dobra inwestycja w komfort i bezpieczeństwo jazdy.