Zabezpieczenie felg

Nic tak nie dodaje autu uroku, jak piękne, dobrze dobrane felgi aluminiowe. Z czasem, pod wpływem codziennej eksploatacji, ich stan znacznie się pogarsza. Wtedy samo mycie z pewnością nie wystarczy. Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnego zabezpieczenia felg, dzięki czemu pielęgnacja popularnych „alusów” będzie o wiele łatwiejsza.

Na czym polega zabezpieczenie felg aluminiowych?

W warszawskim studiu Diamond Wash wykorzystujemy technologię KUBE BOND NanoX, która doskonale sprawdza się do zabezpieczania felg przed brudem. Po zaaplikowaniu jednej warstwy specjalistycznego środka, lakierowana powierzchnia nabiera głębokiego połysku.

Molekularna powłoka chroni felgi przed wnikaniem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, jak pył z klocków hamulcowych, fragmenty asfaltu i żywice roślinne.

Szczególnie korzystne jest zabezpieczenie felg aluminiowych przed zimą. Sól, piasek, lód, błoto – to wszystko niszczy lakierowaną powierzchnię i może spowodować powstanie nieestetycznych, drogich w naprawie odprysków.

Decydując się na zabezpieczenie felg aluminiowych dokonujesz mądrego wyboru. Felgi odzyskają bardzo efektowny wygląd, a także będą o wiele łatwiejsze w myciu. Nie będziesz musiał korzystać z agresywnych środków chemicznych, które także niszczą lakierowaną powłokę. Wystarczy woda z odrobiną szamponu.

Ile kosztuje profesjonalne zabezpieczenie felg aluminiowych? Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się, że stać Cię na tę usługę.