Renowacja Lakieru Warszawa

Renowacja lakieru – Polerowanie

1) Maszynowe jedno etapowe nabłyszczenie lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat.
Ten pakiet ma na calu wydobyć blask nawet bardzo starego lakieru, jednak bez przewidywanego usunięcia rys. Japoński wosk zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.
Czas realizacji: ok. 12h
Cena:450zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

2) Pakiet odświeżenia lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat.
Maszynowe dwu-trzy etapowe polerowanie lakieru ma na celu usunięcie około 70% rys i zmatowień. Już po tym zabiegu, auto wygląda świetnie. Zostanie wydobyty blask auta, a w świetle słonecznym widocznych zostanie niewiele grubszych rys.
Przykład: Auto 15sto letnie będzie wyglądało jak 2-3 letnie.
Japoński wosk Fusso zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.

Czas realizacji: ok. 24h
Cena:900zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

3) Pakiet pełnej korekty lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat
Maszynowe 4-5cio etapowe polerowanie lakieru ma na celu usunięcie 95% rys i defektów. W tym pakiecie często wchodzą w grę papiery ścierne do usuwania bardzo grubych rys np. po krzakach, czego nie ma w poprzednich tańszych usługach. Finalnie auto wygląda lepiej niż w chwili opuszczenia salonu dealera. Brak rys i defektów lakieru, oszałamiający blask i lśnienie, to gwarantowany przez nas wygląd Waszych aut na długi czas.
Japoński wosk Fusso zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.

Czas realizacji: ok. 32-48h
Cena: 1300-1400zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

***Żaden pakiet polerowania w naszym studiu nie jest usługą na chwilę. Dajemy 100% gwarancję na brak tzw. hologramów często występujących po tanich obróbkach polerskich przez lakierników. Auta są pozbawiane rys poprzez wycinkę lakieru. Każda rysa występująca po czasie będzie nową, a nie “odkrytą”. Dlatego też auta po naszych zabiegach wyglądają świeżo nawet po 3-4 latach.