Ochrona lakieru Warszawa

Ochrona lakieru – Powłoka woskowa

Soft 99 Fusso Coat to preparat tworzący hydrofobizującą powłokę ochronną. Odpowiednio dla jasnych i ciemnych lakierów samochodowych. Dzięki specjalnym polimerom fluorowym powłoka utrudnia gromadzenie się brudu i pomaga odprowadzać wodę. Lakier staje się bardziej odporny na działanie gazów i kwaśnych deszczy. Preparat blokuje także powodujące odbarwienia promienie ultrafioletowe. Powłoka pomaga nie tylko utrzymać karoserię w czystości na dłużej, jak również skraca czas jej mycia. Preparat o konsystencji stałej pozwala na uzyskanie wysokiego połysku.

Cena:200-250zł Brutto
Czas realizacji: ok 2h


Ochrona lakieru – Powłoka kwarcowa

KUBE BOND – NanoX z linii KubeBond zapewnia 1-2 letnia ochronę. Wystarczy aplikacja jednej warstwy, aby nadać powierzchni lakierowanej głęboki połysk i uodpornić ją na działanie czynników atmosferycznych. Po utwardzeniu molekularna struktura powłoki zapewnia trwałą ochronę oraz zmniejsza przywieranie brudu co sprawia, że pojazd dłużej pozostaje czysty, a sama pielęgnacja staje się dużo łatwiejsza.

*Aplikacja powłoki kwarcowej jest możliwa na nowych autach, bądź używanych, lecz uprzednio poddanych renowacji lakieru.
Trwałość: 1-2 lata
Cena: 1100-1200zł Brutto
Czas realizacji przy nowym aucie: 24h
Czas realizacji przy używanym aucie: 24h + korekta lakieru


Ochrona lakieru – Powłoka ceramiczna

Najnowszy produkt CHOOSE NanoTech –KUBE BOND – DIAMOND 9H Glass Coating. Produkt ten zwany również „płynnym diamentem” stanowi rewolucyjny przełom w dziedzinie zabezpieczeń, przekształcając na aplikowanej powierzchni swoją płynną formę w twardą szklaną powłokę. Jej molekularna struktura 3D jest niezwykle wytrzymała na warunki atmosferyczne, wysoką i niską temperaturę, promienie UV oraz zarysowania powstałe podczas pielęgnacji pojazdu. Dodatkowo utwardzony DIAMOND 9H potęguje połysk oraz głębię koloru zabezpieczonego lakieru. Duża hydrofobowośc zmniejsza przywieranie brudu oraz ułatwia pielęgnację.
*Aplikacja powłoki ceramicznej jest możliwa na nowych autach, bądź używanych, lecz uprzednio poddanych renowacji lakieru.

Trwałość: 6-7lat
Cena: 2800-3300zł Brutto
Czas realizacji przy nowym aucie: 24h
Czas realizacji przy używanym aucie: 24h + korekta lakieru


KUBE BOND – GlassShield (zabezpieczenie szyb)

Produkt stworzony dla tych, którzy oczekują nie tylko lśniącego lakieru, aby to osiągnąć powstał Glass Shield. Po aplikacji i utwardzeniu powstaje niewidzialna, twarda powłoka, która na długo chroni powierzchnię szyb nadając im dodatkowy blask. Warstwa ochronna pozwala dłużej utrzymać szyby w czystości i znacznie poprawia widoczność podczas opadów, a przy większych prędkościach umożliwia jazdę bez używania wycieraczek co znacznie przedłuża ich żywotność. Dodatkowym atutem jest wyraźnie ułatwione mycie i usuwanie śladów po owadach.

Cena:200zł Brutto/wszystkie szyby


KUBE BOND – LeatherShield (zabezpieczenie skór)

Tapicerka skórzana niestety łatwo się brudzi, a jej pielęgnacja sprawia sporo problemów właścicielom pojazdów. Rozwiązaniem jest oparty na technologii molekularnej preparat Leather Shield. Tworzy on niewidoczną powłokę chroniącą elementy pokryte skórą. Brud i wilgoć nie wnikają w głąb struktury, utrzymując jednocześnie skórę miękką w dotyku. Tapicerka pozostaje przy tym idealnie matowa i znacznie bardziej odporna na pękanie i przetarcia.

*Elementy skórzane wcześniej muszą być u nas wyczyszczone.
Cena:200zł Brutto/wszystkie elementy skórzane


KUBE BOND – NanoX (zabezpieczenie felg)

Wystarczy aplikacja jednej warstwy, aby nadać powierzchni lakierowanej głęboki połysk i uodpornić ją na działanie czynników atmosferycznych. Po utwardzeniu molekularna struktura powłoki zapewnia trwałą ochronę oraz zmniejsza przywieranie brudu co sprawia, że felgi dłużej pozostają czyste, a sama pielęgnacja staje się dużo łatwiejsza.

Cena:200-250zł Brutto/ komplet