Ochrona lakieru

Piękna, zadbana, wolna od rys karoseria jest powodem do dumy dla każdego właściciela samochodu. Niestety, utrzymanie oryginalnej powłoki w takim stanie jest na dłuższą metę prawie niemożliwe. Chyba że sięgnie się po sprawdzoną, skuteczną metodę. Profesjonalna ochrona lakieru gwarantuje zabezpieczenie karoserii przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, solą, piaskiem, zwierzętami oraz nieprawidłowym myciem. Skorzystaj z oferty warszawskiego studia car detailingu Diamond Wash. Poznaj nasze metody.

Ochrona lakieru samochodowego: mądra inwestycja

Karoseria samochodu jest bez przerwy narażona na różne niekorzystne zjawiska: deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne, piasek, sól, błoto, drobne kamienie, ptasie odchody, pazury zwierząt, szczotki myjni automatycznej. Nic dziwnego, że nowe samochody już po kilku latach prezentują się – pisząc delikatnie – niezbyt efektownie. Ich lakiery matowieją, pojawiają się na nich widoczne zarysowania i odpryski.

Oczywiście taki lakier można jeszcze przywrócić do dobrego stanu, jednak znacznie lepiej jest zastosować profesjonalną ochronę lakieru auta. Jej celem jest skuteczne zabezpieczenie karoserii specjalną powłoką, dzięki czemu nawet po kilku latach normalnej eksploatacji będzie ona wyglądać niemal jak nowa.

Komu szczególnie polecamy zainwestowanie w ochronę lakieru?

Warto również pamiętać, że dzięki zastosowaniu ochrony lakieru wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży będzie znacznie wyższa. Każdy potencjalny nabywca od razu zwróci uwagę na stan karoserii – ma to kluczowy wpływ na podjęcie decyzji o zakupie.

zabezpieczenie lakieru

Ochrona lakieru powłoką ceramiczną

Powłoka ceramiczna to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów dla Twojego samochodu. Cena usługi nie jest może najniższa, za to efekt jest spektakularny i – co najważniejsze – bardzo trwały. To gwarancja skutecznego zabezpieczenia karoserii nawet przez 4-5 lat!

Ceramiczna ochrona lakieru w warszawskim studiu Diamond Wash jest usługą przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy specjalistyczny produkt renomowanej marki KUBE BOND, który tworzy na karoserii twardą, szklaną powłokę. Jest ona w 100% odporna na działanie promieniowania słonecznego, kwaśnych deszczy i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tak zabezpieczony lakier jest również o wiele łatwiejszy w pielęgnacji i zyskuje piękny połysk. Nic dziwnego, że zabieg często jest nazywany diamentową ochroną lakieru i cieszy się tak dużą popularnością w Warszawie.

Ile kosztuje wykonanie powłoki ceramicznej? Sprawdź powłoka ceramiczna cena.

zabezpieczenie lakieru

Ochrona lakieru powłoką kwarcową

Jest to niezwykle skuteczne i trwałe rozwiązanie, które gwarantuje nawet dwuletnią ochronę karoserii. Tak zwane kwarcowanie lakieru polega na aplikacji warstwy specjalistycznego środka – w Diamond Wash korzystamy z preparatu KUBE BOND NanoX. Po nałożeniu powłoki kwarcowej lakier uzyskuje piękny połysk i jest w pełni odporny na działanie niekorzystnych zjawisk. Dodatkowo karoseria jest łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Ten zabieg można przeprowadzić zarówno na nowych samochodach, jak i używanych, jednak po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

Sprawdź, ile kosztuje: powłoka kwarcowa cena.

zabezpieczenie lakieru

Ochrona lakieru powłoką woskową

Jest to podstawowa metoda zabezpieczenia lakieru. Korzystamy ze specjalistycznego preparatu Soft 99 Fusso Coat, który tworzy na karoserii hydrofobizującą powłokę ochronną, co utrudnia gromadzenie się na niej brudu oraz usprawnia odprowadzanie wody (nie powstają zacieki po myciu). Lakier jest również o wiele lepiej chroniony przed działaniem gazów, promieniowania ultrafioletowego i kwaśnych deszczy. Jest to bardzo dobry wybór zarówno do ciemnych, jak i jasnych lakierów.

Sprawdź cenę zabezpieczenia lakieru powłoką woskową

Użytkownicy trafili na tę stronę poprzez słowa kluczowe:  ceramiczna ochrona lakieru cena, ceramiczna ochrona lakieru warszawa, powłoka ceramiczna warszawa, powłoka ceramiczna na lakier cena, powłoka ceramiczna koszt, kwarcowanie lakieru cena, powłoka kwarcowa warszawa, powłoka kwarcowa na lakier cena, powłoka kwarcowa na samochód cena, diamentowa ochrona lakieru cennik, diamentowa ochrona lakieru warszawa.