Pielęgnacja wnętrza

Stan wnętrza samochodu mówi wszystko o właścicielu. Zaniedbana, poplamiona tapicerka, przetarcia, zużyte i brudne plastiki, zapiaszczona wykładzina – to wszystko znacznie obniża wartość pojazdu, a także drastycznie ogranicza komfort podróży. Trzeba coś z tym zrobić. Diamond Wash, profesjonalne studio auto detailingu w Warszawie, oferuje Ci kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji wnętrza pojazdu.

pielęgnacja wnętrza

Pełen detailing wnętrza

To pakiet, który został stworzony z myślą o właścicielach chcących przywrócić wnętrze samochodu do idealnego, niemal fabrycznego stanu. W ramach usługi wykonujemy pranie ekstrakcyjne podsufitki, bagażnika, podłogi, boczków i foteli, czyli kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu. Następnie szczotkujemy i zabezpieczamy każdy element plastikowy oraz skórzany, a na końcu dezynfekujemy interior parą w celu usunięcia przykrych zapachów, grzybów i roztoczy.

Wybór tego pakietu szczególnie polecamy astmatykom, alergikom oraz osobom podróżującym z małymi dziećmi.

Sprawdź ceny profesjonalnej pielęgnacji tapicerki i wnętrza pojazdu.

pielęgnacja wnętrza

Pranie tapicerki

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zauważają, że tapicerka ich samochodu straciła oryginalny wygląd, jest silnie zabrudzona, poplamiona czy została zniszczona przez małych pasażerów. Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy w naszym warszawskim studiu, nie korzystamy z usług podwykonawców! Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt piorący oraz bardzo dobre środki chemiczne. Gwarantujemy wywabienie niemal każdej plamy.

Poznaj cennik prania tapicerki samochodowej.

pielęgnacja wnętrza

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Skórzana tapicerka jest bardzo efektowna i praktyczna, ale po latach przestaje już zachwycać swoim wyglądem. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia skór samochodowych. Pracę przeprowadzamy z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu masz pewność, że usuniemy każde, nawet dobrze ukryte i głębokie zabrudzenie. Na koniec nanosimy specjalistyczny preparat odżywiający i konserwujący, który zabezpieczy skórzaną tapicerkę przed szybkim zabrudzeniem.

Zapoznaj się z cennikiem czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej.

pielęgnacja wnętrza

Regeneracja skór samochodowych

Nawet dobra jakościowo skóra z biegiem lat się zużywa. Wówczas luksusowe wnętrze przestaje cieszyć oczy właściciela samochodu. Skorzystaj z naszej usługi kompleksowej regeneracji tapicerki skórzanej i innych elementów wykonanych ze skóry i alcantary, w tym obszyć.

Sprawdź cennik regeneracji skór samochodowych

Jeśli szukasz profesjonalnej usługi prania tapicerki samochodowej w Warszawie, to skorzystaj z oferty Diamond Wash. Nasze studio znajduje się na warszawskim Targówku, jednak obsługujemy klientów z całej stolicy i okolic, w tym z Bemowa, Bielan, Mokotowa, Woli, Marek, Zielonki, Mińska Mazowieckiego i Wołomina.

W przypadku czyszczenia tapicerki liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim skuteczność i gwarancja pełnego bezpieczeństwa wnętrza pojazdu. To znakomite rozwiązanie także wtedy, gdy w grę wchodzi chęć sprzedaży samochodu – idealnie czysty kokpit jest mocnym argumentem przemawiającym za zakupem i sposobem na znaczne zwiększenie wartości auta. Zaufaj specjalistom!