Renowacja lakieru

Znowu to samo. Na karoserii Twojego bardzo zadbanego samochodu pojawiła się kolejna rysa. To pewnie sprawka nieuważnego lub złośliwego sąsiada, może okolicznych kotów czy wandali. Nie ważne – pytanie brzmi, czy można coś z tym zrobić? Na szczęście tak! Studio Diamond Wash w Warszawie oferuje profesjonalne polerowanie lakieru oraz inne usługi związane z renowacją powłoki lakierniczej.

renowacja lakieru

Usuwanie rys z lakieru

Renowacja lakieru samochodowego to żmudne zajęcie, które wymaga doświadczenia i zastosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych. Nigdy nie próbuj tego robić na własną rękę, bo możesz tylko pogorszyć sprawę!

W Diamond Wash oferujemy różny zakres renowacji karoserii. Podstawowym zabiegiem jest maszynowe, jednoetapowe nabłyszczanie lakieru wraz z aplikacją japońskiego wosku Fusso Coat. Metoda ta pozwala na uzyskanie fantastycznego połysku, jednak bez gwarancji pozbycia się zarysowań.

Maszynowe dwu- i trzyetapowe polerowanie lakieru wraz z aplikacją japońskiego wosku Fusso Coat pozwala na usunięcie około 70% rys i zmatowień. To bardzo popularna usługa, która wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Nawet kilkunastoletni, bardzo zniszczony lakier po zabiegu będzie wyglądać prawie jak nowy.

Pakiet pełnej korekty lakieru wraz z aplikacją japońskiego wosku Fusso Coat jest usługą dla najbardziej wymagających klientów oraz właścicieli samochód z mocno zniszczoną karoserią. Gwarantujemy usunięcie ponad 90% rys i innych defektów kosmetycznych. Efekt jest zachwycający, lakier nabiera pięknego koloru i blasku, wielu właścicieli twierdzi, że samochód wygląda lepiej, niż po opuszczeniu salonu.

Sprawdź cennik polerowania lakieru i wybierz pakiet na swoją kieszeń.

renowacja lakieru

Korekta i renowacja lakieru

Warszawskie studio Diamond Wash oferuje kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzania drobnych napraw karoserii, w tym uzupełniania ubytków lakieru oraz wykonywania zaprawek antykorozyjnych. Specjalizujemy się także w usuwaniu bardzo nieestetycznych wgniotek, które są nieodłącznym efektem eksploatacji samochodu w mieście.

Prace przeprowadzamy w sposób profesjonalny, korzystając ze specjalistycznych narzędzi oraz lakierów w jakości producenta. Dzięki naszym usługom możesz pozbyć się typowych uszkodzeń i w ten sposób zwiększyć wartość pojazdu oraz zabezpieczyć karoserię przed korozją.

Ile kosztuje renowacja lakieru? Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się, że gwarantujemy świetny stosunek ceny do jakości.

Czy usuwanie rys z lakieru jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak, ale tylko pod warunkiem, że pracę wykonają profesjonaliści. Niestety, do naszego warszawskiego studio trafia wielu właścicieli, którzy dali się ponieść ambicji i postanowili przeprowadzić polerowanie lakieru samochodowego we własnym zakresie. Efekt praktycznie zawsze jest opłakany i karoseria wymaga zaawansowanej renowacji.

Tanie pasty polerskie, amatorskie szlifierki oscylacyjne, brudne ścierki – to gotowy przepis na katastrofę. Nie ma sensu ryzykować, że przez takie działania cena polerowania samochodu będzie znacznie wyższa.

Diamond Wash specjalizuje się w profesjonalnej renowacji lakieru samochodowego. Działamy na terenie Warszawy, jednak zapraszamy klientów także z okolicznych miejscowości, jak i z całej Polski. Gwarantujemy wysoką skuteczność w usuwaniu rys z lakieru – nawet bardzo głębokich.