Usługi i cennik

Diamond Wash – Studio Detalingu samochodu Warszawa – zadbamy o każdy pojazd – polerowanie i renowacja lakieru Warszawa, auto SPA, mycie i czyszczenie silnika Warszawa i inne auto detailing usługi.

Powłoka woskowa

Soft 99 Fusso Coat to preparat tworzący hydrofobizującą powłokę ochronną. Odpowiednio dla jasnych i ciemnych lakierów samochodowych. Dzięki specjalnym polimerom fluorowym powłoka utrudnia gromadzenie się brudu i pomaga odprowadzać wodę. Lakier staje się bardziej odporny na działanie gazów i kwaśnych deszczy. Preparat blokuje także powodujące odbarwienia promienie ultrafioletowe. Powłoka pomaga nie tylko utrzymać karoserię w czystości na dłużej, jak również skraca czas jej mycia. Preparat o konsystencji stałej pozwala na uzyskanie wysokiego połysku.

Cena: 250zł Brutto
Czas realizacji: ok 2h


Powłoka kwarcowa

KUBE BOND – NanoX z linii KubeBond zapewnia 1-2 letnia ochronę. Wystarczy aplikacja jednej warstwy, aby nadać powierzchni lakierowanej głęboki połysk i uodpornić ją na działanie czynników atmosferycznych. Po utwardzeniu molekularna struktura powłoki zapewnia trwałą ochronę oraz zmniejsza przywieranie brudu co sprawia, że pojazd dłużej pozostaje czysty, a sama pielęgnacja staje się dużo łatwiejsza.

*Aplikacja powłoki kwarcowej jest możliwa na nowych autach, bądź używanych, lecz uprzednio poddanych renowacji lakieru.

Trwałość: 1-2 lata
Cena: 1200-1300zł Brutto
Czas realizacji przy nowym aucie: 24h
Czas realizacji przy używanym aucie: 24h + korekta lakieru


Powłoka ceramiczna

Najnowszy produkt CHOOSE NanoTech –KUBE BOND – DIAMOND 9H Glass Coating. Produkt ten zwany również „płynnym diamentem” stanowi rewolucyjny przełom w dziedzinie zabezpieczeń, przekształcając na aplikowanej powierzchni swoją płynną formę w twardą szklaną powłokę. Jej molekularna struktura 3D jest niezwykle wytrzymała na warunki atmosferyczne, wysoką i niską temperaturę, promienie UV oraz zarysowania powstałe podczas pielęgnacji pojazdu. Dodatkowo utwardzony DIAMOND 9H potęguje połysk oraz głębię koloru zabezpieczonego lakieru. Duża hydrofobowośc zmniejsza przywieranie brudu oraz ułatwia pielęgnację.
*Aplikacja powłoki ceramicznej jest możliwa na nowych autach, bądź używanych, lecz uprzednio poddanych renowacji lakieru.

Trwałość: 6-7lat
Cena: 2800-3300zł Brutto
Czas realizacji przy nowym aucie: 24h
Czas realizacji przy używanym aucie: 24h + korekta lakieru


KUBE BOND – GlassShield (zabezpieczenie szyb)

Produkt stworzony dla tych, którzy oczekują nie tylko lśniącego lakieru, aby to osiągnąć powstał Glass Shield. Po aplikacji i utwardzeniu powstaje niewidzialna, twarda powłoka, która na długo chroni powierzchnię szyb nadając im dodatkowy blask. Warstwa ochronna pozwala dłużej utrzymać szyby w czystości i znacznie poprawia widoczność podczas opadów, a przy większych prędkościach umożliwia jazdę bez używania wycieraczek co znacznie przedłuża ich żywotność. Dodatkowym atutem jest wyraźnie ułatwione mycie i usuwanie śladów po owadach.

Cena:250zł Brutto/wszystkie szyby


KUBE BOND – LeatherShield (zabezpieczenie skór)

Tapicerka skórzana niestety łatwo się brudzi, a jej pielęgnacja sprawia sporo problemów właścicielom pojazdów. Rozwiązaniem jest oparty na technologii molekularnej preparat Leather Shield. Tworzy on niewidoczną powłokę chroniącą elementy pokryte skórą. Brud i wilgoć nie wnikają w głąb struktury, utrzymując jednocześnie skórę miękką w dotyku. Tapicerka pozostaje przy tym idealnie matowa i znacznie bardziej odporna na pękanie i przetarcia.

*Elementy skórzane wcześniej muszą być u nas wyczyszczone.
Cena: 250zł Brutto/wszystkie elementy skórzane


KUBE BOND – NanoX (zabezpieczenie felg)

Wystarczy aplikacja jednej warstwy, aby nadać powierzchni lakierowanej głęboki połysk i uodpornić ją na działanie czynników atmosferycznych. Po utwardzeniu molekularna struktura powłoki zapewnia trwałą ochronę oraz zmniejsza przywieranie brudu co sprawia, że felgi dłużej pozostają czyste, a sama pielęgnacja staje się dużo łatwiejsza.

Cena: 250zł Brutto/ komplet


Polerowanie lakieru Warszawa

1) Maszynowe jedno etapowe nabłyszczenie lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat.
Ten pakiet ma na calu wydobyć blask nawet bardzo starego lakieru, jednak bez przewidywanego usunięcia rys. Japoński wosk zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.
Czas realizacji: ok. 12h
Cena: 500zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

2) Pakiet odświeżenia lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat.
Maszynowe dwu-trzy etapowe polerowanie lakieru ma na celu usunięcie około 70% rys i zmatowień. Już po tym zabiegu, auto wygląda świetnie. Zostanie wydobyty blask auta, a w świetle słonecznym widocznych zostanie niewiele grubszych rys.
Przykład: Auto 15sto letnie będzie wyglądało jak 2-3 letnie.
Japoński wosk Fusso zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.

Czas realizacji: ok. 24h
Cena: 900-1000zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

3) Pakiet pełnej korekty lakieru + aplikacja japońskiego wosku Fusso Coat
Maszynowe 4-5cio etapowe polerowanie lakieru ma na celu usunięcie 95% rys i defektów. W tym pakiecie często wchodzą w grę papiery ścierne do usuwania bardzo grubych rys np. po krzakach, czego nie ma w poprzednich tańszych usługach. Finalnie auto wygląda lepiej niż w chwili opuszczenia salonu dealera. Brak rys i defektów lakieru, oszałamiający blask i lśnienie, to gwarantowany przez nas wygląd Waszych aut na długi czas.
Japoński wosk Fusso zabezpieczy lakier na okres 10-12 miesięcy.

Czas realizacji: ok. 32-48h
Cena: 1400-1500zł Brutto
Auto zastępcze na czas realizacji usługi GRATIS

***Żaden pakiet polerowania w naszym studiu nie jest usługą na chwilę. Dajemy 100% gwarancję na brak tzw. hologramów często występujących po tanich obróbkach polerskich przez lakierników. Auta są pozbawiane rys poprzez wycinkę lakieru. Każda rysa występująca po czasie będzie nową, a nie “odkrytą”. Dlatego też auta po naszych zabiegach wyglądają świeżo nawet po 3-4 latach.


Mycie Spa – auto SPA Warszawa, profesjonalne mycie auta

Zapraszamy Was do naszego studia auto SPA na kompleksową usługę czyszczenia wszystkich aut. Auto SPA Warszawa – profesjonalne mycie auta, począwszy od felg, lakieru, kończąc na szybach i wnętrzu. Usługa nazywana „myciem” tylko z pozoru przypomina zwykłą myjnię ręczną. Jednak najlepsza gama kosmetyków, mikrofibr i pędzelków doprowadzą Państwa sprzęt do perfekcji.

Usługa ”komplet” : 150zł
Czas realizacji : 1-2 godzin


Czyszczenie silnika – mycie silnika Warszawa

Czyszczenie silnika to dokładne szczotkowanie górnej części komory silnika. Następnie maszyną parową myjemy i spłukujemy tak, aby nic się nie stało z elektroniką Waszych aut. Wisienką na torcie jest aplikacja odpornej na temperaturę dedykowanej odżywki.
Czyszczenie i mycie silnika Warszawa – usługa zupełnie bezpieczna, jednak musimy wspomnieć, że wykonujemy ją na Państwa odpowiedzialność.

Cena usługi: 200zł + kompleksowe mycie auta 80zł
Czas realizacji: 1-2 godzin


Pranie i pielęgnacja tapicerki

1) Pełen pakiet detailingu wnętrza
Wykonujemy pranie ekstrakcyjne podsufitki, bagażnika, podłogi, boczków, foteli. Szczotkujemy każdy możliwy plastik oraz aplikujemy dedykowaną odżywkę.
Całe auto wewnątrz jest dezynfekowane parą w celu usunięcia brzydkich zapachów, grzybów oraz roztoczy. Jest to wskazany punkt dla osób z astmą lub rodziców wożących dzieci mających 0-5 lat.

** Gdy auto posiada skórzane obicie wnętrza, oczywiście w cenie jest profesjonalne czyszczenie i zabezpieczenie wszystkich elementów pokrytych skórą.

Czas realizacji: ok. 12-24h
Cena: 450-500zł Brutto

Istnieje możliwość otrzymania auta zastępczego w cenie 50zł do momentu wykonania usługi.

2) Profesjonalne czyszczenie skór
Jeśli Państwa auto wydaje się być czyste, zaś Chcielibyście zadbać o elementy skórzane to ten pakiet jest dla Was idealny. Czyścimy szczoteczkami każdy cm2 powierzchni skór, następnie aplikujemy preparat zabezpieczający.

* możliwa dodatkowo odpłatna, aplikacja powłok ceramicznych w celu najlepszego na rynku zabezpieczenia elementów skórzanych (150zł Brutto)

Czas realizacji: 5h
Cena: 250zł Brutto

3) Regeneracja skór:
Każda możliwa regeneracja skór począwszy od prostych punktowych farbkowań, aż po kompleksowe lakierowanie całych foteli jest wyceniana na miejscu po oględzinach.
**Dla przybliżenia kosztów, lakierowanie jednego elementu przy łopatce to koszt około 300zł Brutto.
Możliwe jest obszycie na nowo poszczególnych elementów lub całych foteli czy kierownic w oryginalnej skórze bądź alcantarze.

Przybliżony czas realizacji: 12-32h
Cena: (po oględzinach)


Dachy cabrio miękkie

1) Pranie / Czyszczenie + maksymalne zabezpieczenie i nadanie właściwości hydrofobowych.
Dach jest kilkukrotnie spryskiwany dedykowanym płynem najwyższej jakości, co zapobiegnie wyblaknięciu podczas czyszczenia. Następnie szczotkujemy, spłukujemy i odsysamy odkurzaczem ekstrakcyjnym nadmiar wody. Kolejnym krokiem jest totalne wysuszenie dachu, aplikacja powłoki zabezpieczającej i utwardzenie jej specjalistycznymi lampami.

Czas realizacji: 8h
Cena: 250-300zł Brutto

Wyciąganie wgnieceń i tzw. wgniotków
Oferujemy Państwu możliwość wyciągania wgniotów od niewielkich kolizji oraz małych wgniotków tzw. parkingowych od uderzenia drzwiami sąsiedniego auta.

Czas realizacji: ustalane przy oględzinach
Cena: jest zależna od wielu różnych czynników 50-200zł/1szt