Kontakt

Jesteś już prawie zdecydowany na skorzystanie z naszych usług, ale chcesz jeszcze o coś dopytać lub uzyskać profesjonalną poradę? Skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie.

Diamond Wash

ul. Rydygiera 8 bud. 19

Warszawa  01-793

tel: 512283518

E-mail: kontakt@dwash.pl

Jeśli chcesz nas odwiedzić, to poniżej znajdziesz mapkę dojazdu. Studio car detailingu Diamond Wash działa na warszawskim Żoliborzu, w pobliżu trasy ekspresowej S8. Dojazd jest bardzo łatwy, dlatego zapraszamy także klientów z innych dzielnic Warszawy.

Zapoznałeś się z naszym cennikiem, ale chcesz otrzymać indywidualną ofertę na usługi car detailingu? Skorzystaj z formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź na Twoje zapytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (dwash.pl, NIP: 5261718905, e-mail: kontakt@dwash.pl ) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Administratorem państwa danych jest dwash.pl, NIP: 5261718905, e-mail: kontakt@dwash.pl . Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.