Mycie Silnika

Mycie silnika

Zaschnięte ślady po wyciekach oleju, pajęczyny, liście, kurz – nie ma wątpliwości, że komora silnikowa po zaledwie kilku latach eksploatacji nie jest miejscem, do którego chciałoby się zaglądać. Jej wygląd może mieć duży wpływ na wartość pojazdu i być jednym z argumentów przemawiających za zakupem samochodu lub zrezygnowaniem z oferty. Dlatego warto regularnie przeprowadzać mycie silnika. W warszawskim studiu Diamond Wash robimy to profesjonalnie i bezpiecznie dla jednostki.

Usługa

Czyszczenie + odżywka

Czas realizacji

ok. 2-3h

Cena

350 zł netto

 

mycie silnika

mycie silnika

 

Czy mycie silnika samochodowego jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Oczywiście pod warunkiem, że czynność tę przeprowadzą profesjonaliści. Studio Diamond Wash w Warszawie-Targówku oferuje mycie silnika przy użyciu specjalistycznych środków i urządzeń.

Zaczynamy od dokładnego wyszczotkowania górnej pokrywy, odkurzenia zakamarków, wyjęcia liści i pajęczyn, a następnie stosujemy maszynę parową, która bezpiecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Na koniec aplikujemy specjalną odżywkę, odporną na działanie wysokiej temperatury i pięknie podkreślającą wygląd jednostki napędowej.

Całą procedurę przeprowadzamy z najwyższą starannością, zabezpieczając elementy elektryczne i elektroniczne. Zaznaczamy jednak, że usługa jest wykonywana na odpowiedzialność właściciela pojazdu.