Mycie Silnika

Mycie silnika

Zaschnięte ślady po wyciekach oleju, pajęczyny, liście, kurz – nie ma wątpliwości, że komora silnikowa po zaledwie kilku latach eksploatacji nie jest miejscem, do którego chciałoby się zaglądać. Jej wygląd może mieć duży wpływ na wartość pojazdu i być jednym z argumentów przemawiających za zakupem samochodu lub zrezygnowaniem z oferty. Dlatego warto regularnie przeprowadzać mycie silnika. W warszawskim studiu Diamond Wash robimy to profesjonalnie i bezpiecznie dla jednostki.

Usługa

Czyszczenie + odżywka

Czas realizacji

ok. 2-3h

Cena

300-350 zł brutto

Auto zastępcze

70 zł brutto

 

mycie silnika

mycie silnika

 

Czy mycie silnika samochodowego jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Oczywiście pod warunkiem, że czynność tę przeprowadzą profesjonaliści. Studio Diamond Wash w Warszawie-Targówku oferuje mycie silnika przy użyciu specjalistycznych środków i urządzeń.

Zaczynamy od dokładnego wyszczotkowania górnej pokrywy, odkurzenia zakamarków, wyjęcia liści i pajęczyn, a następnie stosujemy maszynę parową, która bezpiecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Na koniec aplikujemy specjalną odżywkę, odporną na działanie wysokiej temperatury i pięknie podkreślającą wygląd jednostki napędowej.

Całą procedurę przeprowadzamy z najwyższą starannością, zabezpieczając elementy elektryczne i elektroniczne. Zaznaczamy jednak, że usługa jest wykonywana na odpowiedzialność właściciela pojazdu.