Auto SPA

Zawsze jest gotowy, by zawieźć Cię do pracy. Służy wiernie Tobie i Twojej rodzinie, nie narzeka na gorsze paliwo, sól na drogach, mrozy, upały i korki. Przyznasz, że Twojemu samochodowi należy się za to wszystko odrobina uwagi. Skorzystaj z usług Auto SPA warszawskiego studia Diamond Wash. Przekonaj się, że potrafimy przywrócić blask nawet bardzo zaniedbanym pojazdom.

Co oferujemy w ramach Car SPA?

Ta usługa polega na kompleksowej pielęgnacji samochodu z zewnątrz i wewnątrz. Korzystają z niej przede wszystkim właściciele cennych, unikalnych czy zabytkowych pojazdów, a także osoby chcące profesjonalnie przygotować auto do sprzedaży i w ten sposób znacznie zwiększyć jego wartość na rynku.

W Diamond Wash określamy tę usługę mianem Auto Spa Detailing. Nie poprzestajemy bowiem na zwykłym umyciu karoserii i odkurzeniu tapicerki – to może zrobić każdy, choćby korzystając z popularnych myjni bezdotykowych. Naszym celem jest sprawienie, aby w momencie przekazania pojazdu na Twojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły i korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych środków myjących i ochronnych najwyższej jakości.

Myjnia ręczna w standardzie Auto SPA

Podstawową usługą w ramach naszego Car SPA jest oczywiście ręczne mycie karoserii. Zawsze zaczynamy od zmiękczenia zalegającej warstwy brudu, co ułatwia jej spłukanie, a tym samym eliminuje ryzyko powstania drobnych zarysowań.

Do mycia używamy profesjonalnych szamponów oraz myjek wysokociśnieniowych o dużej mocy. Umożliwia nam to usunięcie praktycznie każdego zabrudzenia, także z trudno dostępnych miejsc. Radzimy sobie ze śladami po asfalcie, ptasich odchodach i żywicy.

Po skończonym myciu i wysuszeniu karoseria jest ponownie oglądana. Wówczas wprowadzamy ewentualne poprawki, aby przekazać Ci idealnie czysty samochód lub przygotować go do dalszych prac z zakresu detailingu.

Czyszczenie wnętrza

Ten etap ma na celu zapewnienie Ci komfortowych, higienicznych warunków podróży. Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodwej jest szczególnie ważne dla alergików oraz dzieci, ponieważ kokpit samochodu jest prawdziwym siedliskiem kurzu, roztoczy, nierzadko także grzybów.

Używamy profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych środków chemicznych, które pozwalają nam usunąć tego typu zagrożenia. Przywracamy wnętrze do niemal fabrycznego stanu, dzięki czemu aż chce się do niego wsiadać. To nie tylko wpływa na komfort właściciela i pasażerów, ale także na wartość pojazdu przy ewentualnej odsprzedaży.

Ile to kosztuje?

Doskonale rozumiemy, że przed skorzystaniem z naszych usług chciałbyś wiedzieć, jaki budżet musisz na to przygotować. Dlatego stworzyliśmy kompleksowy cennik Auto Car Detailingu oraz myjni ręcznej. Nie zaskakujemy żadnymi dodatkowymi kosztami.

Powierzając nam swój samochód możesz mieć pewność, że auto jest w rękach profesjonalistów. Gwarantujemy uzyskanie najlepszego możliwego efektu estetycznego oraz pełne bezpieczeństwo karoserii, felg i elementów wnętrza. Przyjedź do Diamond Wash – najlepszego studia Car Spa Auto Detailingu w Warszawie!