Pielęgnacja wnętrza

Pranie i pielęgnacja tapicerki

1) Pełen pakiet detailingu wnętrza
Wykonujemy pranie ekstrakcyjne podsufitki, bagażnika, podłogi, boczków, foteli. Szczotkujemy każdy możliwy plastik oraz aplikujemy dedykowaną odżywkę.
Całe auto wewnątrz jest dezynfekowane parą w celu usunięcia brzydkich zapachów, grzybów oraz roztoczy. Jest to wskazany punkt dla osób z astmą lub rodziców wożących dzieci mających 0-5 lat.

** Gdy auto posiada skórzane obicie wnętrza, oczywiście w cenie jest profesjonalne czyszczenie i zabezpieczenie wszystkich elementów pokrytych skórą.

Czas realizacji: ok. 12-24h
Cena: 400-450zł Brutto

Istnieje możliwość otrzymania auta zastępczego w cenie 50zł do momentu wykonania usługi.

2) Profesjonalne czyszczenie skór
Jeśli Państwa auto wydaje się być czyste, zaś Chcielibyście zadbać o elementy skórzane to ten pakiet jest dla Was idealny. Czyścimy szczoteczkami każdy cm2 powierzchni skór, następnie aplikujemy preparat zabezpieczający.

* możliwa dodatkowo odpłatna, aplikacja powłok ceramicznych w celu najlepszego na rynku zabezpieczenia elementów skórzanych (200zł Brutto)

Czas realizacji: 5h
Cena: 250zł Brutto

3) Regeneracja skór:
Każda możliwa regeneracja skór począwszy od prostych punktowych farbkowań, aż po kompleksowe lakierowanie całych foteli jest wyceniana na miejscu po oględzinach.
**Dla przybliżenia kosztów, lakierowanie jednego elementu przy łopatce to koszt około 300zł Brutto.
Możliwe jest obszycie na nowo poszczególnych elementów lub całych foteli czy kierownic w oryginalnej skórze bądź alcantarze.

Przybliżony czas realizacji: 12-32h
Cena: (po oględzinach)


Dachy cabrio miękkie

1) Pranie / Czyszczenie + maksymalne zabezpieczenie i nadanie właściwości hydrofobowych.
Dach jest kilkukrotnie spryskiwany dedykowanym płynem najwyższej jakości, co zapobiegnie wyblaknięciu podczas czyszczenia. Następnie szczotkujemy, spłukujemy i odsysamy odkurzaczem ekstrakcyjnym nadmiar wody. Kolejnym krokiem jest totalne wysuszenie dachu, aplikacja powłoki zabezpieczającej i utwardzenie jej specjalistycznymi lampami.

Czas realizacji: 8h
Cena: 250-300zł Brutto

Wyciąganie wgnieceń i tzw. wgniotków
Oferujemy Państwu możliwość wyciągania wgniotów od niewielkich kolizji oraz małych wgniotków tzw. parkingowych od uderzenia drzwiami sąsiedniego auta.

Czas realizacji: ustalane przy oględzinach
Cena: jest zależna od wielu różnych czynników 50-200zł/1szt